spoločnost pre ochranu netopierov na slovensku
Úvodná stránka Prečo ich chrániť Poradňa Kontakt Fórum

default.jpg

Podporte naše aktivity cez 2% z dane

08. februára 2017

Naše občianske združenie sa aktívne venuje ochrane netopierov na celom Slovensku ako aj ochrane hniezdisk vtáčích druhov viazaných na ľudské stavby (dážďovník tmavý, belorítka obyčajná a iné).

Okrem toho každoročne riešime stovky prípadov záchrany dehydrovaných a podvýživených netopierov, ktoré sú často na hrane života a smrti a bez odbornej pomoci by zahynuli. 

Podporte nás a staňte sa tak nepriamo súčasťou tímu dobrovoľníkov, ktorí svoj voľný čas a často aj vlastné prostriedky venujú záchrane netopierov.
Veríme, že to má zmysel.

Po dobrých skúsenostiach z minulého roka (čítajte tu) plánujeme prostriedky získané v tomto roku opäť použiť na zlepšenie záchrany netopierov, kúpu ďalšieho potrebného vybavenia a rozširovanie siete spolupracovníkov.

Za Vaše 2% Vám veľmi pekne ďakujeme!

Fyzické osoby poukazujú v roku 2017 2% z dane, dobrovoľníci môžu poukázať až 3% z dane! - Ak chcete poukázať 3% z dane, povinnou prílohou k Vyhláseniu a Potvrdeniu o zaplatení dane (u zamestnancov) resp. k daňovému priznaniu (ak si sami podávate daňové priznanie) je aj Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti. Toto potvrdenie našim dobrovoľníkom radi vystavíme. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na adrese: hriv.milan@gmail.com

TLAČIVÁ:

2% POSTUP, VYHLASENIE 2% zamestnanec, POTVRDENIE

Podpora priamo formou daru:

Podporiť nás môžte aj priamo vkladom na náš účet. Do popisu platby prosím uveďte "DAR"

Číslo účtu: SK34 1100 0000 0026 2278 0952


Komentáre 
webpage created by flashlabs.eu, Peter Celuch | Flash RIA Developer, Animator and Designer